• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • TEKERLEKLİ SANDALYE AKÜLÜ VEYA MANUEL
  • ARAYIN ADRESİNİZE GÖNDERELİM KARGO ÜCRETİ BİZDEN
  • POZİSYON VEREN HAVALI YATAKLAR
  • Baklava desenli,AB sistem,ABC Sistem ve ABCD Modelleri
  • HASTA KARYOLALARI HASTA YATAKLARI
  • KURULUMU KOLAY KULLANIŞI KONFORLU TÜM TÜRKİYEYE KARGO ÜCRETSİZ
  • YÜKSEK KAPASİTELİ AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYELER
  • ENGELLERİ AŞMAK İÇİN YENİ TASARIMLAR

Tekerlekli Sandalye Bağışı

Neden Tekerlekli sandalye Bağışlamalıyım?

   Tekerlekli sandalye ihtiyacı olupta kendi imkanları ile temin edmeyen aileler çeşitli yardım kuruluşuna başvurabiliyor bu kurumlar aracılığı ile temin edbiliyorlar ancak bu kurumlarında kapasiteleri yetememektedir.
   Birçok hayır sever bu kurumlara maddi destek vermektedir bu dayanışam halkımızın duyarlılığını gösterir.
   Destek olmak istediğiniz dernek veya vakıflara bağış yapabilirsiniz veya bildiğiniz bir engelliye direk  bir tekerlekli sandalye bağışta bulunabilirsiniz.

 Bağışlamak istediğiniz akülü veya manuel tekerlekli sandalye modelini belirleyin hangi kurum veya kişiye teslim edeceğimizi bildirin fatura ve teslim tutanaklarını size iletmek koşulu ile
yardım etmek istediğiniz yere ulaştıralım.

Kızılay gibi kamu kurumları  eli ile tekerlekli sandalye bağışı yapmanızda mümkün. ''Bir tekerlekli sandalye bir insana  umut osun''
Tekerlekli sandalye bağışında nakliye bizden!
İzmir ili içerisinde teslimatları biz üstleniyor adrese teslim ediyoruz.Diğer illerimize  herhangi bir nakliye ücreti almıyoruz.

Tekerlekli sandalye fiziksel bir rahatsızlık yada engeli nedeniyle yürüyemeyen veya rahatça hareket edemeyen insanların rehabilitesi için kullanılan bir araçtır.
Çeşitli ebatlarda tekerlere sahiptir.
Genelde de el ile kullanılır fakat özel ihtiyaç duyulduğun da vücudun her yeriyle kullanılabilecek şekilde de tasarlanmıştır. Haraketliliği açısından akülü, manuel olarak iki çeşittir.
Kişiye özel dizayn edilebilir.. Kontrol kullanıcı da olabildiği gibi, refakatçide de olan seçenekleri de mevcuttur. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre büyüklük ve güç tercihinde bulunurlar. Dar mekanlarda kullanmak için veya istenildiğinde dış mekana göre de dizayn edilebilir. Tekerlekli sandalye ihtiyacınıza, www.cetinmedikal.net adresinde istediğiniz çeşitleri ve markaları bulabilir,Ayrıca size özel tasarımlar için de iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
Bağışlayacağınız modeli belirleyin,teslim edilecek yeri bildirin biz sizin adınıza tekerlekli sandalyeyi kurum yada hastanın kendisine ulaştıralım.

02324450105-05071256221

HATLARINI ARIYARAK YARDIM ALABİLİRSİNİZ

Derneklere tekerlekli sandalye bağışı,engelli okullarına tekerlekli sandalye bağışı,hastalara tekerlekli sandalye bağışlama haraketi,karşıyakada tekerlekli sandalye bağışlama,İzmir tekerlekli sandalye bağışlama,İzmir büyükşehir belediyesine tekerlekli sandalye bağışla,Hastanelere tekerlekli sandalye bağışı,Engelli ailelere tekerlekli sandalye bağışı izmir

Diğer medikal ürünlere ulaşmak için aşağıdaki link i tıklayarak ulaşabilirsinir
www.cetinmedikal.com

Hasta karyolasına ihtiyacınız var ise       www.hastakaryolasiizmir.com

Hızlı teslimat