• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • ÇETİN MEDİKAL ÇİĞLİ
    • HASTA YATAKLARI TEKERLEKLİ SANDALYELER ( 0232 4450105)

Akülü Tekerlekli Sandalye Karşıyaka

Akülü Tekerlekli Sandalye Karşıyaka

Tekerlekli Sandalye Karşıyaka

Karşıyaka'da tekerlekli sandalye nasıl temin edilir, Karşıyaka'da tekerlekli sandalye kiraya veren var mı?

Çiğli merkezde hastane malzemeleri hasta yatakları satışı işyeri Merkez mağazamız Çetin Medikal 4 nolu dereiçi  Sağlık ocağı karşısında yer almaktadır.   Çiğli Kuruluşu olan firmamız hasta yatakları ve tekerlekli sandalyeler ve hasta bezlerinde adrese teslim ücretsiz kurulum hizmeti vermektedir .

Hasta yakınları mağazamıza gelerek Akülü tekerlekli sandalye, manuel tekerlekli sandalye, hasta karyolası, hasta yemek masası,yürüteçler ve daha bir çok medikal malzemeleri satın  alabilirler.

Akülü Tekerlekli Sandalye ile hayatınıza kolaylık katarak engelleri ortadan kaldırın! Böylece hastanız rahat etsin,siz de rahat edin. Karşıyaka'da Akülü Tekerlekli Sandelye almak çok kolay 02324450105 arayın getirip montajını yapalalım.

İşyerimize Çiğli de hasta yakınlarının bize ulaşımı çok kolay; Belediyenin karşısındaki üst geçitten  geçip ziraat bankası sokağına girin 100 m ilerde Çiğli toplum sağlığı merkezinin üst yolundayız.

Aşağıdaki mahallelerimizin hepsine Akülü Tekerlekli sandalye,Çocuk tekerlekli sandalye (puset), ücretsiz teslimat yapıyoruz.

Aksoy Mahallesi ,Alaybey Mahallesi ,Atakent Mahallesi ,Bahariye Mahallesi ,Bahçelievler Mahallesi ,Bahriye Üçok Mahallesi ,Bostanlı Mahallesi,Cumhuriyet Mahallesi ,Dedebaşı Mahallesi ,Demirköprü Mahallesi ,Donanmacı Mahallesi ,Fikri Altay Mahallesi ,Goncalar Mahallesi ,İmbatlı Mahallesi,İnönü Mahallesi ,Latife Hanım Mahallesi ,Mavişehir Mahallesi,Mustafa Kemal Mahallesi,Nergiz Mahallesi ,Örnekköy Mahallesi,Sancaklı Mahallesi,Şemikler Mahallesi ,Tersane Mahallesi ,Tuna Mahallesi ,Yalı Mahallesi ,Yamanlar Mahallesi ,Zübeyde Hanım Mahallesi

7/24 alo Akülü Tekerlekli Sandalye danışma için  arayın.

05071256221

Hızlı teslimat